Sobota 2. května 2026
Dneska poprvé
Povídá Pepa v hospodě... Už toho má v sobě dost:
„Prskala, plivala, škrábala, řvala. Jak nějaký zvíře, kočka třeba, ty se takhle chovaj při mrouskání.
Ale přitom za mnou přišla sama, věděla, co se bude dít. Copak já těm ženskejm rozumím?
***
– Tebe to nebaví?
– H-h.
Tak jsem toho nechal a šel se umejt. Nerad bych ještě k tomu něco chyt, to už by byl vrchol...
Ale to bylo ještě horší, ještě zoufalejší povyk.
Nakonec jsem ji jen uklidňoval a hladil.
Byla překvapená.
Nakonec špitla na vysvětlenou s nevídanou upřímností:
– Já jsem z toho nikdy nic neměla. Já jsem strašně nervózní.
No, chápu to, jsou lidi bez sexuality, co s tím nadělám. A přitom je to maximální kočka, všichni chlapi jsou z ní u vytržení.
To jsem zapomněl říct: Ona myslela, že je absolutní tma. Ale nebyla, náznak světla ji sotva patrně osvětloval tváře.
Tvářila se při tom vrcholně blaženě.
Já to viděl!
Patří mezi ty ženy, které nechtějí dělat chlapům radost? A ukájejí se tím?
Co jsme jí udělali?
***
Jo, a to jsem taky zapomněl říct, že nakonec dodala:
– Dneska poprvé.
Až, jak si mě pohladil. To nikdy nikdo neudělal.